TRİO TOUR

VIP TRANSFER

Deneyimli ve profesyonel sürücü kadromuzla, misafirlerimizi sadece bir noktadan diğerine taşımadığımızın farkındayız. Size kapılarımızı açtığımız ilk andan itibaren alıştığınız ulaştırma hizmetinin çok ötesinde bir servis anlayışı sizinle olacak.

İstanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Trabzon’da da lüks araç kiralama hizmeti verdiğimiz gibi, özel güvenlik ve profesyonel tur rehberi gibi asist hizmetler ile keyifli ve güven dolu seyahatler için sizinleyiz.İlave olarak resmi ziyaretler çerçevesinde ülkemize gelen yabancı devlet başkanları ve üst düzey bürokratların ve beraberindeki heyetlerin protokol taşımacılığı konusunda uzun yıllardır başarıyla çalıştığımız çözüm ortaklarımızla hizmetinizdeyiz.

Resmi protokol konusunda deneyimli, profesyonel sürücü kadromuz ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek genişlikte VIP araç parkımızla, üst düzey hizmet kalitemizle, yabancı konuklar nezdinde ülkemizi de temsil ettiğimizin bilincinde bir anlayışla hizmet vermekteyiz.

İsteğe bağlı olarak tam gün tahsis, yarım gün tahsis veya transfer seçenekleriyle kiralayabileceğiniz araçlarımızla, yeterli düzeyde yabancı dil bilgisine sahip, takım elbiseli ve deneyimli sürücülerimizle sizin adınıza misafirlerinize gereken ilgiyi gösteriyor ve kusursuz profesyonellik anlayışımızla hizmet sunuyoruz.

Havaalanı karşılama hizmeti, program süresince araç havuzu gibi işinizi kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz.Büyük organizasyonlarınızda, konferans, seminer, vb. tüm araç organizasyonunuzu bize bırakın, siz misafirlerinizle daha rahat ilgilenin.

Numaranızı Bırakın

SİZİ ARAYALIM