UÇAK BİLETİ

İŞLEMLERİ

Trio Tour uzman bilet rezervasyon ve satış ekibi ile, müşterilerine en uygun şartlarla bilet hizmeti vermektedir. Seyahat danışmanlarımız müşterilerimizin seyahat etmek istedikleri noktaya en konforlu ve ekonomik bir şekilde ulaşmalarını amaçlar ve seyahat edilmek istenilen noktaya, alternatif havayolu ve parkur seçeneklerini araştırarak, hem zamandan kazanç sağlanmasını, hem de gereksiz aktarmalar yaparak yolculuğu bir eziyet olmaktan çıkarılmasını hedefler.

Acentamız üzerinden, yurtdışı uçak biletlerinizi temin edebildiğiniz gibi, yurtiçi uçuşlarınızda da biletlerinizi acentamızdan satın alabilirsiniz. Trio Tour; yurtiçi uçuşlarını yapan Türk Hava Yolları , Anadolu Jet , Pegasus Havayolları , Sunexpress , Onur Havayolları’nın da yetkili satış acentasıdır.

UÇAK BİLETİMİ NEDEN SEYAHAT ACENTASINDAN ALMALIYIM?

Uçak biletinizi seyahat acentanızdan,internetten, havayolu şirketinin ofisinden veya farklı bir satış kanalından satın alabilirsiniz. Peki; size uçak biletinizi seyahat acentası üzerinden almanın diğer seçeneklerden çok daha fazla avantajları olduğunu söylesek ne dersiniz? Bu avantajlara bir göz atalım.

Çoklu Uçuşlarda Kolay Çözümler

Uçak bileti alırken her zaman bir noktadan bir noktaya gidip dönmeyiz veya uçmak istediğimiz şehire direkt uçuş olmayabilir. Bu gibi durumlarda çoklu ve/veya aktarmalı uçuşlar satın almamız gerekir. Bu durumda;

  • Aktarma yapılacak hava limanı (ülke-şehir) transit vize durumu hakkında bilgi sahibi olunmalıdır. Ülkenin transit vize kuralları hakkında bilgi sahibi olunmalıdır.Aksi takdirde hava limanında kalmak ve geri dönmek zorunda kalınabilir.
  • Aktarma yapılacak olan şehirde birden fazla hava alanı veya bir hava alanının birden fazla terminali olabilir. Bu durumda; hava alanı ve terminal bilgisi çok önem arz eder. Vize durumundan dolayı diğer hava alanına / terminaline geçiş yapamayabilir, seyahat kabusa dönüşebilir
UYGUN FİYAT ALTERNATİFLERİ

Bilet satış kanallarından bilet alırken o anki mevcut sınıfa göre bilet kesilir. Fakat seyahat acentanız sizin için bilet rezervasyonu yaptıktan sonra; bilet kesme opsiyonu dolana kadar, daha ucuz sınıflara yedek yazarak uçak biletinizi daha ucuz almanıza yardımcı olur. Uçak bileti daha ekonomik şartlarla almak bir takip işidir; bilet personeli bunu sizin için yapacaktır.

TEK NOKTADA KOORDİNELİ İŞLEM TAKİBİ

Seyahatinizin, vize, otel, uçak bileti ihtiyaçlarınızın aynı acenta üzerinden takip edilmesi; seyahatinizi bir bütün haline getiren unsurların koordineli olarak hazırlanmasına ve aksaklık çıkmamasına yardımcı olur. Seyahati için biletini internetten alan pek çok kişi, vize işlemi süresini bilmediğinden / öngöremediğinden biletini yüksek değişiklik ücretleri ödeyerek değiştirmek zorunda kalmaktadır.

7/24 DESTEK

Satın alınmış olan esnek class uçak bilet değişikliği; yalnızca, bileti kesen acenta ve hava yolu şirketi tarafından yapılabilir. Sürekli bilet alan müşteriler bilet satış personeli ile 7/24 temasa geçip, ihtiyacı olan değişikliği kolayca yaptırabilirler. Yurt dışında iken atacağınız bir mail veya mesaj ile biletinizde istediğiniz değişikliği yapma imkanına sahip olursunuz

MİL PROGRAM DANIŞMANLIĞI

Seyahat acentanız uçak bileti rezervasyonunuzu yaparken, sahip olmuş olduğunuz Mil Program kartınızı göz önüne alarak tavsiyelerde bulunur. Örneğin; Türk Havayolları Miles and Smiles kartına sahip olan bir müşteriye, Türk Hava Yolları Star Alliance üyesi olduğundan, yine Star Alliance grubuna üye bir hava yolu şirketi seçilir ki bu uçuştan mil kazanılabilsin, havaalanlarında Lounge hizmetlerinden faydalanabilsinler

İNDİRİM SEÇENEKLERİ

Şirketinizin bilet hacmine bağlı olarak hava yolu şirketinden alınabilecek Corporate Club üyeliği sayesinde her uçuşta indirim alınması sağlanmaktadır.

GRUP FİYATLARI

Yapılacak seyahatlerde 10 veya üzeri kişi bulunduğunda seyahat acentanız sizin için grup fiyatı talep edip, seyahatinizi daha ekonomik hale getirmeye yardımcı olur.

ÖNCELİKLİ CHECK-IN

Seyahat acentanız bileti kestiği anda sizin için koltuk rezervasyonunu yapabilir. Online check-in açılmasını beklemeye gerek kalmadan oturmak istediğiniz koltuğunuzu seçmiş olursunuz.

BİLGİLENDİRME

Seyahat acentasının kullanmış olduğu sistemler sayesinde uçuşunuzda olabilecek herhangi bir iptal, rötar bilgisi acentanızın ekranına düşerek, yolcuya iletilmesi; yolcunun gereksiz olarak erken alana gitmesi engellenmiş olur.

PROMOSYONLAR

Hava yolu şirketlerinin yapmış olduğu promosyonlar seyahat acentası tarafından müşterilere bildirilerek, ekonomik fiyata bilet temin edilmesi sağlanır.

SORULARINIZ İÇİN

İLETİŞİME GEÇİN