TRİO TOUR

Hakkında

Trio Tour, A Grubu TÜRSAB üyesi seyahat acentesi olarak yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri, vize işlemleri, yurtiçi otel seçenekleri ve kişi yada gruba özel VIP hizmeti (şoförlü araç kiralama) sunmaya devam etmektedir.

Sektöründe öncü firmalardan olan seyahat acentamız  ofislerinde  verdiği hizmetlerin yanı sıra gelişen teknolojiye ayak uydurarak alt acentalara ve son kullanıcıya yönelik olarak çeşitli internet siteleri vasıtasıyla hizmet ağını genişletmiştir.

Bu faaliyetlerinin yanında her türlü yurt içi ve dışı organizasyonlar, VİP hac ve umre programları da yapmakta olan şirketimiz, ülkemiz genelindeki atıl konutların ekonomiye kazandırılması konusunda da çok önemli faaliyetlerde bulunmakta olup, bu faaliyetini uluslararası alanda da sürdürmeye kararlıdır.

NEDEN TRİO TOUR
MİSYONUMUZ
VİZYONUMUZ
HİZMETLERİMİZ
SEYAHAT ACENTASI İLE TATİL DAHA PAHALIYA MAL OLUR!

Tabii ki kesinlikle doğru değil. Aslında tam tersine, "Trio Tour" pek çok otel, havayolu şirketleri ve araba kiralama şirketleri ile özel anlaşmaları olduğu için, müşterilerine her zaman en karlı paketleri sunmuştur.

Biz kârımızı müşterilerimizden değil, bizim hizmet aldığımız firmalardan elde etmeyi tercih ediyoruz. Dolayısıyla rezervasyonlarınızı bizim aracılığımızla yapmak size hem paradan hem de zamandan kazanç sağlayacaktır.

Bütün Seyahat acentaları aynıdır!

Turizm sektöründe bir firmanın varlığı ve başarısı personelinin konuyla ilgili bilgisiyle doğru orantılıdır. Bizim en önemli özelliğimiz yılların deneyimi ve birikimlerine sahip kadrolardan oluşuyor olmamız. Her an hazır ve esnek olabilecek kadar küçük ve sizin adınıza müzakere edebilecek kadar da büyük bir yapımız vardır.

Daha uygun seçenekler İÇİN pazarı araştırmalı, pazarlık yapmalı!

Bizim en önem verdiğimiz konulardan biri müşterilerimize en iyi malzemeyi en uygun fiyatla sunmaktır. Hiçbir ayırım yapmaksızın sizin adınıza en uygun pazarlığı yapıp, zaman kaybını önlemek bizim görevimizdir.

BİLGİ ve Uzmanlık Eksikliği

Trio Tour sadece biletlerinizi kesen bir acenta değil, yılların deneyimini sizinle paylaşan seyahat danışmanınızdır.

Kötü SERVİS!

Trio Tour felsefesine göre hiçbir zaman sıradaki bir müşteri olarak karşılanmasınız. Her zaman için en iyi müşteri hizmeti, arkadaşça yaklaşım ve üst düzeyde bir verimlilik bulacağınız Trio Tour'da hiçbir zaman kötü hizmetle karşılaşmazsınız.

MAHREMİYET

Tüm seyahat ve konferans bilgileriniz çok titiz bir gizlilikle ele alınacaktır. İş dünyasının her alanında var olan rekabetin bilincindeyiz, dolayısıyla size ait konferans veya seyahat bilgileriniz sizin izniniz olmadan asla başka birisine verilemez

SİZ MÜŞTERİLERİMİZE
 • Yenilikçi
 • Etkin
 • Güvenli
 • Dinamik profesyonel ekibi ile yardımcı olmaktır.

Tecrübesi ile seyahatlerinize değer katan ve fark yaratan kurumsal müşteri ihtiyaçlarını anlayan ve mükemmeliyet ile cevap veren, THY yetkili acentesi şirketimiz, tüm dünya havayolları ile online bağlantı merkezli rezervasyon sistemi sayesinde güvenli, kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri, vize işlemleri ve takibi sunarak, SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesi ile hizmet vermektedir.

Müşteri ihtiyaçlarına paralel olarak vizyonumuz, fuar, kongre ve seyahat organizasyonlarda, köklü bir kurum olmanın getirdiği deneyim ve gücü ile hizmetlerine devam etmek, hac umre ziyaretlerinizi sorunsuz ve huzur içinde gerçekleştirmenizi sağlamak, yurtiçi ve yurtdışında farklı kategorilerde binlerce otel ile anlaşmalı olmamız sayesinde çoklu alternatifler ve en uygun fiyatlar ile seyahatlerinize değer katmaktır.

TRİO TOUR OLARAK HİZMETLERİMİZ
 • 7/24 ulaşılabilirlik ve online yazışma
 • Opsiyon Takibi
 • Check-in takibi
 • İvedi geri dönüşler
 • Dış hatlar (koltuk seçimi , yemek seçimi vb)
 • Özel hizmet talepleri (tekerlekli sandalye, TK Miles&Smiles vs.)
 • Türk Hava Yolları Corporate Club ayrıcalığından yararlanma olanağı (Holdingler, Şirketler, Valilikler, Belediyeler, Vakıflar, Dernekler… için Teşvik Programı)
 • Tüm yurtiçi ve yurt dışı havayollarında size özel en uygun saat ve fiyat araştırması
 • Otel Konaklama Hizmeti

Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz açısından;

Tüm seyahatleriniz için gerekli olan bilgileriniz bir defaya mahsus alınıp veritabanımıza eklenmekte daha sonraki seyahatlerinizde vakit kaybı yaşanmadan işlemleriniz gerçekleşmektedir. Kişisel verileriniz mevzuatın (6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) belirlediği koşullara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde ve hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle, mevzuata uygun koşullarda saklanacaktır.Kişisel verilerinizin üçüncü şahıslar ile paylaşımı, izniniz olması halinde gerçekleşmekte ve onayınız olmaksızın üçüncü şahıslara aktarılmamaktadır.

SORULARINIZ İÇİN

İLETİŞİME GEÇİN